Фліт-2010, Акустичний концерт, Ореста Вбили

Get the unplugged album on: https://itunes.apple.com/us/album/fli... 15 червня 2010 року в приміщенні облмуздрамтеатру ім. І.Франка, м. Івано- Франківськ, група «ФЛІТ» вперше провела сольний акустичний концерт, спільно з ансамблем «Quattro Corde» до складу якого входять струнний квартет, флейта та фортепіано. Відзнято відеоматеріал для другого DVD групи під назвою «Фліт по-новому». В концертній програмі музиканти зіграли шістнадцять пісень групи «ФЛІТ» аранжованих на акустичний лад, і декілька класичних творів виконав струнний квартет. До команди музикантів приєднався також жіночий бек-вокал -- подруга команди Лєна Хомякова. Під час виконання пісень «Я вживаю» та «Колискова» на сцені виступали переможці телешоу «Україна має талант» шоу-балет «Vertical Limit», під час виконання пісні «Не ми» на сцені виступала чарівна пара танцювального клубу «Глорія». Пісні прозвучали в різних музичних напрямах, що приємно здивувало глядачів! Ореста вбили 00:20Ранкові квіти цвітом своїм вкрили землю Розкрию фіранки хай сонце заходить до хати 00:36Досягну з бомбетля люльку та й стану курити Візьму з креденса флєшку та й вип'ю 00:57Ореста вбили... 01:13Візьму нові гралі та й в стайні гній покидаю А бджолики у небі літають, літають 01:30Пташки співом душу мені звеселяють А дехто їх більше уже не почує 01:51Ореста вбили... 02:07Ореста вбили, Ореста нема... 02:41Люльку докурено і флєшка випита І нові гралі давно вже не нові Бджолики в небі уже не літають Закрию фіранки щоб ніч не заходила 03:06Ореста вбили