FRUŠKA GORA motorima, uhvatilo nas nevreme !

Nova moto avantura Beograd - Fruška gora - Novi Sad Pokušali smo da izbegnemo nevreme ali neuspešno. Miloš je pokupio šraf u gumi, razmišlja da li da odustane od puta... ▼SOCIALS▼ 📸 Instagram 👉🏻   / motor1ka   📱TikTok 👉🏻   / motor1ka   #motorika #motovlog