Vstúpil som do jednotky SWAT - Pracujem ako POLICAJT v GTA 5 #11

Vstúpil som do jednotky SWAT - Pracujem ako POLICAJT v GTA 5 #11 Konečne som sa dal ku jednotke SWAT, dokážem zatykať zlodejov a zachraňovať ľudí ? To uvidíte v dnešnom videu. Nezabudni dať Like ;) ■ Trička / Mikiny - http://bit.ly/2pBGlZl ■ Instagram: http://goo.gl/On7AP7 ( @asimistermt ) ■ FaceBook: http://goo.gl/Gep6u ■ Twitter: http://goo.gl/gcHqBp #GTA5CZ #PracujemAkoPolicajtVgta5