Slavko Našigaćin - COVID koncert ,,Pesmo , Srce Mi Ogrej''
22.12.2020. godine , u vreme COVID mera , bez prisustva publike uz direktan radijski prenos , održan je koncert Velikog Narodnog Orkestra Radio Televizije Vojvodine i Slavka Našigaćina kao soliste , u okviru autorske emisije Jovana M Jovanovića ,,PESMO , SRCE MI OGREJ’’ . Ovo je bio poslednji koncert održan u legendarnom studiju ,,M’’ Radio Novog Sada . Te večeri , pošto je izvedena i poslednja kompozicija spušteni su , regleri na mix-pultu i zavesa na prestižnu scenu ovog zdanja kulture i tradicije svih naroda ovog podneblja . Drugi prostor za tu namenu nije obezbeđen . Veliki Narodni Orkestar RT Vojvodine , pod vođstvom umetničkog rukovodioca Bojana Milinkovića , te večeri je izveo kompozicije po sledećem redosledu : 01-Beli golub da je srce moje , 02-Iz banju ide , 03-Oj devojko dušo moja , 04-Stani zoro , 05-Ja te ljubim devo mila , 06-Lutam , 07-Da l’ ima neko , 08-Vikino kolo , 09-Kari Šabanovi , 10-Negde u daljine , 11-Zelen lišće goru kiti (Siroče) , 12-Beskućnik , 13-Treba mi ljubav tvoja , 14-Ovo je Srbija , 15-Krsturska . Za klavirom je , kao gost , nastupio maestro Ferenc Kovač , u petoj , šestoj i petnaestoj numeri .

08. Vikino Kolo - Vladimir Vladica Stanković

KUPIĆU TI CIPELICE - SVI MI KAŽU - Slavko Našigaćin i Veliki Tamburaški Orkestar RTV

Slavko Našigaćin - TREJLER - koncert 06.12.2016.

04. Slavko Našigaćin - Stani Zoro

09. Slavko Našigaćin - Kari Šabanovi

10. Slavko Našigaćin - Negde U Daljine

02. Slavko Našigaćin - Iz Banju Ide

ŠTA LI RADI MOJA LJUBAV - Slavko Našigaćin i Veliki Tamburaški Orkestar RTV

06. Lutam - Slavko Našigaćin

Jasna Kočijašević i Braća Bajić - Rekla nana da vam dam/Ja sam dečko ćuj me mala

Gordana Jovanović - Aoj Mile, šubara te kvari

REČE ČIČA DA ME ŽENI - Slavko Našigaćin i Veliki Narodni Orkestar RTV

TENA - Slavko Našigaćin i Veliki Tamburaški Orkestar RTV

TAMBURICE MOJA - Slavko Našigaćin i Veliki Tamburaški Orkestar RTV

JESI LI ČULA DUŠO (LjUBAV) - Slavko Našigaćin i Veliki Narodni Orkestar RTV

JA SAM DEČKO , ČUJ ME MALA - Slavko Našigaćin i Veliki Narodni Orkestar RTV

ТРОПАР СВЕТОМ АРХАНГЕЛУ МИХАИЛУ

