Wystąpienie Prezydentki Kielc Agaty Wojdy na sesji absolutoryjnej w dniu 25 czerwca 2026 r.

Pełne wystąpienie Prezydentki Miasta Kielce Agaty Wojdy podczas sesji absolutoryjnej Rady Miasta Kielce. W swoim wystąpieniu Prezydentka podsumowuje drugi rok kadencji, przedstawia najważniejsze działania i inwestycje zrealizowane przez miasto oraz mówi o wyzwaniach, przed którymi stoją Kielce.