StuG III G: KRÁL BOJIŠTĚ, NEBO JEN PAPÍROVÁ KRABICE | War Thunder CZ

Zdravíčko, dámy a pánové! Já jsem Filbos a vítám vás u dalšího videa ze hry War Thunder. Dneska provětráme německou klasiku, stíhač tanků nebo útočné dělo – říkejte tomu, jak chcete – StuG III Ausf. G. Vezmeme ho na battle rating 4.0, kde už ten jeho pancíř, co si budem povídat, přestává hrát roli a moc toho neodrazí. Naštěstí máme skvělé 75mm dělo, které s tou správnou municí dokáže spolehlivě propárat i těžká KVčka nebo Churchilly. V tomhle videu nás čeká nově upravená mapa u kostela, kde budu nejdřív trochu zmatený z toho, jak nám do toho vývojáři zase hrábli, brutální otočka na 5 killů v první bitvě a na závěr ulička smrti na Seversku 13, kde se ukáže, jak nebezpečné je jezdit s bezvěžovou samohybkou do města. Nakonec sedneme i do letadla, i když moje pilotáž nebude mít zrovna dlouhého trvání... Máte na StuGu taky talisman jako já? Jak se vám s ním hraje na aktuálním battle ratingu? Napište mi do komentářů! Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte hodit lajk, odběr a komentář. Díky za podporu! dej odběr na můj druhý kanál kde vycházejí záznamy ze streamů https://www.youtube.com/channel/UC9Jd... můj Instagram   / filboss_   Můj discord server   / discord   Budu rád za každý like odběr nebo koment