StuG III G: KRÁL BOJIŠTĚ, NEBO JEN PAPÍROVÁ KRABICE | War Thunder CZ
Zdravíčko, dámy a pánové! Já jsem Filbos a vítám vás u dalšího videa ze hry War Thunder. Dneska provětráme německou klasiku, stíhač tanků nebo útočné dělo – říkejte tomu, jak chcete – StuG III Ausf. G. Vezmeme ho na battle rating 4.0, kde už ten jeho pancíř, co si budem povídat, přestává hrát roli a moc toho neodrazí. Naštěstí máme skvělé 75mm dělo, které s tou správnou municí dokáže spolehlivě propárat i těžká KVčka nebo Churchilly. V tomhle videu nás čeká nově upravená mapa u kostela, kde budu nejdřív trochu zmatený z toho, jak nám do toho vývojáři zase hrábli, brutální otočka na 5 killů v první bitvě a na závěr ulička smrti na Seversku 13, kde se ukáže, jak nebezpečné je jezdit s bezvěžovou samohybkou do města. Nakonec sedneme i do letadla, i když moje pilotáž nebude mít zrovna dlouhého trvání... Máte na StuGu taky talisman jako já? Jak se vám s ním hraje na aktuálním battle ratingu? Napište mi do komentářů! Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte hodit lajk, odběr a komentář. Díky za podporu! dej odběr na můj druhý kanál kde vycházejí záznamy ze streamů https://www.youtube.com/channel/UC9Jd... můj Instagram / filboss_ Můj discord server / discord Budu rád za každý like odběr nebo koment

TENTO MAĎARSKÝ TANK JE ČISTÝ PAY TO WIN! | War Thunder CZ

NĚMECKÁ KLASIKA | War Thunder CZ

AUTA SUPER | Co se stalo s mojí RS6? | Peníze zmizely, autobazar zkrachoval…

Jak obstojí STRONGHOLD 4? Hratelné DEMO už 23 června!

lekPz M41 | War Thunder | MINUTA DO PŮLNOCI! ☢️

War Thunder CZ #336 │ AMX M4 │ Francouzský restart

Ochutnávka STRONGHOLD 4 ⚔️ Budování zničeného města

Velká Dev server ukázka

NEMCI V OBKLÍČENÍ!!! (Československo)| Hearts of Iron IV: Peace For Our Time #2

Zpátky do minulosti - M46 Patton

V tomhle zase utopím desítky hodin. A je to ZDARMA! - War of Dots

JE TOHLE NEJLEPŠÍ NĚMECKÝ PRÉMIÁK? | War Thunder CZ

Tahle hra je propadák..

ČESKOSLOVENSKÝ KLENOT V RUKOU ŠVÉDŮ | War Thunder CZ

RADOLA GAJDA PROTI ŘÍŠI (Československo)| Hearts of Iron IV: Peace For Our Time #1

Dokážu dát na Obj. 279 přes 4600 average? - sázka s divákem

NEJLEPŠÍ VERZE PANTERU!!!(Panther ausf. F)| War Thunder CZ

NOVÁ AKCE V PÍSEČNÝCH DUNÁCH

V tomhle stroji jsem se mýlil

