Un deţinut de la Penitenciarul Aiud şi-a dat foc la celulă de supărare că a fost pus să stea singur

Un deținut de la Penitenciarul Aiud a fost condamnat pentru disturgere, după ce și-a incendiat celula în care era închis. Motivul este de neînteles, la prima vedere. Tânărul era supărat că stătea singur în cameră. Știri Antena 3, prima opțiune pentru știri online în timp real din Romania și din lume 📲 Urmărește-ne și pe rețelele de socializare Facebook ➡️   / antena3oficial   Instagram ➡️  / antena3romania   TikTok ➡️https://www.tiktok.com/@antena3.ro?la...