Czy NAJTAŃSZY OLED ma sens?

Sponsor ► AOC - Firma nie miała wpływu na treść i wygląd filmu :) Wejdź w świat technologii OLED ► https://www.grajzoled.pl/?utm_source=... Monitor z filmu ► https://www.komputronik.pl/product/83... W dzisiejszym odcinku przyglądamy się najtańszemu monitorowi OLED dostępnemu na rynku... No dobra... Oled oledowi nierówny, bo w tym momencie dominują dwie technologie: WOLED - czyli oled z czterema kolorami pikseli - biały, czerwony, zielony, niebieski QD-OLED - który emituje tylko niebieskie światło, które jest konwertowane przez kropki kwantowe. Ale za wygląd finalnie piksela odpowiadają 3 kolory, a nie cztery :D W tym przypadku mamy do czynienia z matrycą WOLED, która ze względu na swoją specyfikę ma swoje problemy przy zwykłej pracy na komputerze. Elementy interfejsu są wyświetlane w nieidealny sposób sprawiając, że tekst nie jest tak wyraźny i się rozmywa. Z resztą na filmie jest wszystko ładnie wytłumaczone :D Ogółem monitor stricte do grania jest jak najbardziej OK! Aż wróciłem mocniej do CS'ka i grało mi się fenomenalnie, póki nie musiałem się przełączyć na pracę na pulpicie :o To co ludzie mówią o WOLED'ach to prawda - jest to monitor do multimediów i grania, niekoniecznie do pracy, grafiki i szczegółów :O! Pozdrawiam serdecznie ^^ Jeśli podoba Ci się moja twórczość, to tutaj możesz mi pomóc: ► http://bit.ly/WesprzyjZiemniaka Muzyka z której zacząłem korzystać jest między innymi tutaj (link afiliacyjny): https://bit.ly/MuzykaZiemniaka _________________________________________________ FANPAGE:   / ziemniakk.tv   INSTAGRAM:   / ziemniak.tv   DISCORD:   / discord