APUKA CSINÁLT VELEM EGY ZENÉT!

BASE GANG:    / basemusic0   Édesapám már régóta énekelni szeretne. Amúgy nem!😃De én rávettem e feat-re. Szerinted jó lett, vagy kár volt? 👁️Üzleti megkereséshez email cím: [email protected] 👁️Elérhetőségeink: https://linktr.ee/theshowk 🎵A zenéket innen töltjük le: https://www.epidemicsound.com/referra... Köszönöm, hogy megnézted ezt a videót, ha tetszett, akkor nyomj egy lájkot és iratkozz fel, mert garantálom, hogy több ilyen videót fogsz látni még a közeljövőben!😃