Moje NEJVĚTŠÍ CHYBA

Udělal jsem asi tu největší chybu.. Bude mě to stát hodně. ‪@Trospy‬ ‪@plej111‬ ‪@Beky‬ ‪@Diamanticek‬ ‪@DoslovaMatty‬ ‪@RiillyCZ‬ ‪@RizzRikCz‬ ‪@Tizrrr‬ ‪@zortikovaoaza8780‬ Trovo: https://trovo.live/Hestreng Instagram:   / hstrng   (@hstrng) E-mail: [email protected] Hudba: Epidemic sounds https://www.epidemicsound.com/referra... Grafika: @Tizrrr Ts3: ts3.czskgaming.cz Členové: MÁRA 20, Itz_mimik, Dave Navík, Brnik, rizekman3, Rudys CZ, Tygy 1234, Gremidon, Mistr Bombarďák, HoFitor Jestli tohle čteš, napiš do komentářů #ToBylaChyba ! :) © Hestreng 2021