TO KOSZTOWAŁO PONAD PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH

No cóż, lekko odwaliłem :D Pomyślałem, że ideologia "daj se" jest cool i se dałem. Kupiłem samochód nie marzeń, a snów. A tak naprawdę Kochani to dziękuję za to, że DZIĘKI WAM mogę sobie pozwolić na takie absurdalne rzeczy. Nigdy nie zapomnę, że to wszystko dzięki Wam. 📑 Współpraca ► [email protected] 📸 INSTAGRAM ►   / przemek.pro   📸 TIKTOK ► przemek.pro