Випускники 11-В класу ліцею №3 танцюють вальс у Жмеринці на вокзалі

🚂🌤️Велична архітектура залізничного вокзалу у Жмеринці… Світло крізь вітражі, а поруч – потяги, що вирушають у далекі краї. 🚉🇺🇦У залі очікування Жмеринського вокзалу лунає дивовижна мелодія Миколи Леонтовича – танцюють випускники 11-В класу ліцею №3. ✨Цей танець – прощання з дитинством. Прощання зі школою. І водночас – перший крок у доросле життя. Жмеринка проводжає своїх випускників з любов’ю, надією і вірою в щасливе майбутнє. #Жмеринка #жмеринська_газета #вальс #вальс2025