MosaicOnline - Ákos: "Nekem is vannak bűneim"

  / mosaictv   Hosszú évek után újra együtt zenél Ákos és Hauber Zsolt -- hangzott el Ákos sajtótájékoztatóján, ahol bemutatták a közös munka első szerzeményét, Újrakezdhetnénk címmel. Ez nem a Bonanza újraéledését, hanem egy közös alkotói folyamat első állomását jelzi, ahol Zsolt a zenekar "teljes jogú" tagjaként vesz részt a munkában -- hangsúlyozták. Az eredményt Ákos decemberi Aréna-koncertjén hallhatjuk majd. Interjúnk az énekessel: