osijek street race show 24 subota pobjeda u klasi 14

sam protiv svih :D samo 3 atmosferca u toj klasi, od toga se frednu jedan pokvario, drugi je izgubio, tako da sam osto sam i namazo ih, ovdje sam bio bez kvarova, ali ne na full mapi, to cemo sljedece sezone, nadam se i brzi od ovoga :)