Gdzie są nasze źródła! (Wysokie, Gmina Skierbieszów, lubelskie)

We wsi Wysokie (gmina Skierbieszów, powiat zamojski) nagle zanikły źródła. Źródła były wizytówką wsi. Mieszkańcy korzystali z obfitych wód przez stulecia. Teraz są zrozpaczeni. Winna nowa studnia głębinowa. Pytanie jak można było dopuścić do odwiertu tak blisko malowniczych źródeł? To sprawa dla Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska.