Nieużywane pętle tramwajowe w Warszawie.

Po niemal miesiącu przerwy ponownie wracamy na Warszawskie tory tramwajowe, tym razem po to, aby zwiedzić nieużywane liniowo pętle. Jeżeli widzowie sobie tego zażyczą, odcinek może mieć kontynuację w postaci filmu o zlikwidowanych pętlach tramwajowych w Warszawie, jak np. Wierzbno czy Odrowąża. Zapraszam do oglądania! Zapraszam także na mojego Discorda:   / discord   Specjalne podziękowania za pomoc przy tworzeniu filmu dla BlockBustera2KFB :)