Și de ce să fiu trist? | NEGATIV

Autor: Vali Pentea Sava | Album: Mâna bună a lui Dumnezeu Vol.9 Interpretare Negativ: Camelia Daniela Salomia R. Și de ce să fiu trist? Când mi-e numele scris În Cartea vieții. Și de ce să mă tem? Când Isus e al Meu Domn Și-mi poartă de grijă. Și de ce să fiu trist? Când mă'ndrept spre Paradis Cu fiecare zi Și de ce să mă tem? Când Isus al meu Domn Mă ține de mână... 1. N-am să las în viața mea Să-și facă loc îngrijorarea. Vreau să lupt, să biruiesc, Să nu dezamăgesc Când vine încercarea. Eu sunt în Bratul Tatălui El Creatorul Universului. Și mă ocrotește... Lovească valul cel hain Eu am în Domnul un sprijin Mă'ncurajez mereu și-mi spun. 2. Nu lăsa în viața ta Să-și facă loc îngrijorarea Luptă-te să biruiești Să nu dezamăgești Când vine încercarea... Tu ești în Bratul Tatălui El Creatorul Universului. Și te ocrotește. Lovească valul cel hain Tu ai în Domnul un sprijin Încurajează-te mereu cântând. Versurile acestui cântec aparțin Autoarei Vali Pentea Sava. Drepturile asupra textului aparețin autorului. Melodia, orchestrarea și montajul video sunt creații originale, realizate cu drag pentru a transmite mesajul Evangheliei într-un mod accesibil și emoționant. Acest material are un scop exclusiv educativ și spiritual, fără intenția de a încălca drepturile de autor #eusicasamea #negativecrestine #sidecesafiutrist 🚫 All rights reserved 2026 - S.Studio. eusicasamea - Cont Oficial. Nu copiati sau repostati materiale de pe acest canal. Aceste negative va sunt puse la dispozitie gratuit pentru lucrarea bisericii. Este interzisa repostarea. Reupload-ul va fi raportat!