FS25-Sivita -#29-Am facut peste 700k Euro din vanzarea spanacului .

Salutare tuturor . Numele meu este CrisssMan. Am creat acest canal de Youtube pentru a impartasi cu voi experientele mele in timp ce ma joc, si de ce nu sa descoperim impreuna chestii noi legate de jocuri. Vizionare placuta .   / crisssssman     / crissssman     / discord     / ytcrisssman     / crisssmanyt   #farmingsimulator25 #farming #ets2 #games #playstation #pubg #farming #farmingsimulator22 #farmer #farm #farmlife #farmers #cow #sheep #goat #horse