Am construit un solar doar din lemne de prin curte

Am construit un solar doar din lemne de prin curte. Avand in vedere ca am fost nevoit sa tai niste copaci de prin gradina anul trecut, m-am gandit sa le folosesc la constructia unui solar. Am folosit lemn de cires, visin, salcam si chiar si un plop. Nu sunt destul de drepte, dar nu ma deranjeaza. Ca sa nu am probleme cu vantul am folosit niste sfoara de palisat, pe care o aveam de cativa ani. Am folosit 3 bucati de folie, cate una puse pe capete( fetele), si una intreaga pe deasupra. Inal;timea pe mijloc este de aprox 2.5m, pe margini 2m, iar ca suprafata 9m x 4m Ustensile pentru gospodaria ta la preturi mici https://bit.ly/3KPVhB0 Update: cum arata solarul in luna august aici    • Prezentare solar de legume la data de 1 au...   Subscribe    / @in-gradina-lui-ion