Pogledajte kako je Novi Sad obeležio 1. novembar - "Sve je isto u mom kraju samo mene više nema" -

https://nova.rs/video/?ref=yt U Srbiji je danas Dan žalosti povodom godišnjice nezapamćene tragedije u Novom Sadu, u kojoj je život izgubilo 16 ljudi, a jedna osoba teško povređena. U više gradova organizovani su komemorativni skupovi, dok je glavni i najveći održan na mestu tragedije - na novosadskoj Železničkoj stanici. Čitav dan su se iz cele Srbije slivale kolone ljudi u Novi Sad, a kadrove koje gledate delo su snimatelja agencije AP i EFE. Pratite nas na: https://www.nova.rs   / nova.rs.officialpage     / nova.rs_portal     / novarsonline   Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale! Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited! #novars #trebasvedasaznas