SeeMTA V3 3GY K1$ R3NDWÉD3L3M KÚP0LÁ$

insta: battya_e38 ic: a kurva anyját az összes rendőrnek,tiszta ideg vagyok állandóan vehetem kuponpontért a rákos szerelőládákat,egy lökhárító megtörik vagy kiég egy lámpa már tolom is el rá a ládát?! aszondja' nekem egyszer egy rendőr...be fogom vinni magát és ketté fogom vágni a jogosítványát...azt rákérdeztem hogy az hogy néz ki? mert olyan még képen se láttam..hát te majom annyit vezettem jogsi nélkül mint apád meg anyád együtt...TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE aztán fogtam azt S-be raktam a tiptronic-ot,az meg reccsent egy nagyot és lepadlóztam az 530D-t...aztán gondolom ez nem tetszett a gyászos fejüknek,és ezért dzsaltak utánam.. ooc: nagy pacsi a rendvédelmiseknek! :D nemsokára jön egy montage ahol a pd kúpol meg,ne csak azt gondolja mindenki hogy a csatornafedélszájú kis szőrösfaszú büdöstalpú bátyus elkaphatatlan.