Juraj Šebalj: ‘Vozači BMW-a nisu najgori vozači’ | TKO JE KRIV?

U novoj epizodi serijala ‘Tko je kriv?’, povelo se pitanje jesu li vozači BMW-a najgori vozači. Ponovno smo gledali teške nesreće. Pišite nam slažete li se s komentarima iz emisije. Subscribe na naš kanal, stisni zvono i ne propusti niti jedan video: http://bit.ly/24sata_subscribe Gledaj naša kratka videa: http://bit.ly/Oriđiđi_Shorts Subscribe na JoomBoos kanal: http://bit.ly/joomboos_subscribe Subscribe na miss7 kanal: https://bit.ly/Miss7_Subscribe Sva naša videa gledaj u Oriđiđi Videoteci: https://videoteka.24sata.hr/ Prati nas i ovdje: TikTok: http://bit.ly/24sata_TikTok Web: http://bit.ly/24sata_WEB Facebook: http://bit.ly/24sata_FB Instagram: http://bit.ly/24sata_IG Kontakt: [email protected] Mi smo 24 sata ORIĐIĐI PRODUKCIJA Direktor videa i JoomBoosa: Tomislav Brčić Glavni urednik 24sata: Ivan Buča