Doboj: Četiri srednjoškolca izbačena iz Doma

Četiri srednjoškolca, zbog uništavanja imovine, izbačena su iz Doma učenika u Doboju, a nekoliko ih je napustilo Dom. https://goo.gl/4hR4nW Facebook:   / rtrs.vijesti   Twitter:   / rtrsvijesti   Label and copyright: RTRS Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!