KTO Z NAS CHODZIŁ NAGO PO DOMU EKIPY? *NIGDY PRZENIGDY*

Odcinek jeszcze z Polski. Dzisiaj zobaczycie drugą już część z gry "Nigdy przenigdy". Tym razem nagraliśmy to razem z chłopakami z Ekipy. Oglądajcie do końca i zobaczcie jak odpowiadaliśmy! 🤣 LINK DO ZRZUTKI: https://zrzutka.pl/pomocdlamedykow 🧡 mój Instagram:   / murcix   Jeśli się spodobało, nie zapomnij o łapce w górę oraz subskrybcji mojego kanału! 🧡 WPADAJCIE DO NICH: 🧡 MIXER:    / @xrmixer   🧡 WERSOW:    / @wersoww   🧡 FRIZ:    / studiofreeze   🧡 MINI MAJK:    / @minimajk7398   🧡 TROMBA:    / @trombabomba   🧡 POCZCIWY KRZYCHU:    / @_poczciwykrzychu   🧡 PATEC:    / @patecwariatec1   🧡 KASIA:   / fusialka   🧡 WUJEK ŁUKI:   / wujekluki   💌 WSPÓŁPRACA: [email protected]