31 maja, w Kinie Wawrzyn w Mogilnie odbyła się VI edycja Konkursu „Śpiewam, bo lubię”

W minioną niedzielę, 31 maja, w Kinie Wawrzyn w Mogilnie odbyła się VI edycja Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewam, bo lubię”. Konkurs miał charakter otwartego przeglądu. Wziął w nim udział Franciszek Przybylski z grupy Zuchy z Przedszkola nr 2 w Mogilnie.