Jawa 350 TS - Dobry początek sezonu!

Witam, w tym motovlogu jadę na Jawie 350 TS. Jak minęła mi majówka na motocyklu i ile już przejechałem kilometrów na CBR. Dobry początek sezonu motocyklowego. Jawa spisuje się wyśmienicie. Pozdrawiam. Adam