Dziś umowa, za dwa la ta klucze. W Strzelcach Opolskich ruszy budowa mieszkań SIM

Ponad 2,5 tys. mieszkań w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej ma powstać w województwie opolskim. Dla wielu będzie to szansa na własne cztery kąty. Nowe lokale mają nie tyle uzupełnić braki na rynku nieruchomości, ile poprawić ich dostępność. Dziś SIM Opolskie Południe podpisał umowę na budowę pierwszych budynków w Strzelcach Opolskich. ‪@tvpopole‬ #SIM #StrzelceOpolskie #NoweMieszkania #SpołecznaInicjatywaMieszkaniowa #Opolskie #MieszkanieDlaKażdego #Inwestycje #KurierOpolski