Dawca pokoju - XY Uwielbienie

✖️ Nowy utwór od XY Uwielbienie "Dawca pokoju" to kolejna z autorskich piosenek, które nagraliśmy na koncercie Pokój. ✖️ To osobista historia i wyznanie wiary - wiary Bogu, który daje pokój, ucisza zlęknione serce, słyszy nasze wołanie. ✖️ Modlimy się, aby Jezus, Dawca pokoju, wypełniał Wasze serca. Tekst i muzyka: Dawid Wysoczyński Szczególne podziękowania dla Patrycji Brzozowskiej (Ciskiej), Piotra Pedra Nazaruka oraz Mateusza Mate.O Otremby - za wspólną pracę nad tekstem i pomoc w aranżacji utworu. ✖️W nagraniu utworu "Dawca pokoju" udział wzięli: Gabriela Nguyen Van - wokal Asia Kuna - wokal Olga Witkowska - wokal Magda Małysz - wokal Łukasz Skotnicki - wokal Krzysztof Wojciechowski - piano Dawid Wysoczyński - instrumenty klawiszowe Tomek Duda Toudi - gitara Jan Kunt - gitara Bartek Kuliński - gitara Bartek Seweryński - gitara basowa Stefan Gawłowski - perkusja Dyrekcja muzyczna: Gabriela Nguyen Van Realizacja nagrań: Miłosz Sapieha Obsługa techniczna: Źle i Tanio; Bartek Labuń, Remigiusz Czechowicz Mix i mastering: Mirosław Stępień Realizacja wideo: Dawid Krasnopolski Montaż: Wiktor Nguyen Van, Dawid Krasnopolski Operatorzy: Kuba Trusiewicz, Maciej Maciejewicz, Paweł Weremiewicz, Piotr Kosmalski, Marek Sobkiewicz-Hirsch, Karolina Tkaczuk, Krzysztof Danilczuk, Andrzej Batura Reżyseria: Wiktor Nguyen Van Produkcja wykonawcza: Edyta Wojciechowska, Joanna Przybyło Zdjęcia: Tatiana Muranty Social Media: Agata Wieliczko 🖤 Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie nagrania, wolontariuszom i sponsorom. 🎧 Nagranie live zostało zarejestrowane podczas koncertu XY Uwielbienie “Pokój” w maju 2024, organizowanego przez Społeczność Chrześcijańską Południe w Warszawie: https://schpoludnie.pl/ Dowiedz się więcej: FB:   / xyuwielbienie   IG:   / xyuwielbienie   Jeśli doceniasz nasze utwory, możesz wesprzeć finansowo XY Uwielbienie w tworzeniu kolejnych nagrań, wpłacając pieniądze na numer konta dostępny na stronie: http://www.xyuwielbienie.pl/ #XYUwielbienie #Pokój #uwielbienie