Rebel Star ★ - Snimanje albuma "Sedmo Nebo"

Dve godine od izlaska albuma "Početak i kraj" koji je snimljen sa kompletnom zagrebačkom postavom koju je Milan Glavaški okupio oko sebe, bend se dodatno definisao i zbližio kroz probe i koncerte i sada su tu Milan (glas i gitara), Zvonka Obajdin (klavijature i vokal), Daniel Rodik (gitara i lap steel), Ernest Džananović (bubanj) i Goran Ritoša na basu. Ta ekipa pojačana producentima Urošem Milkićem i Željkom Markušem i gostima Vladom Marinovićem (gitara) i Dušanom Petrovićem (duvački instrumenti) snimila je tokom desetak kompleksnih majskih dana u Down There Studiju na Novom Beogradu kompletan album. https://rebelstar-music.bandcamp.com/ https://album.link/zdcvdv4sxpmbd Down There Studio, Beograd   / downtherestudio   Pop Depresija https://www.popdepresija.com/