Vyhráli sme NAJVÄČŠÍ TURNAJ Clash of Czechoslovakia? 🏆

¶ Zdravím vás! Dnes finálne vyšlo jedno z mojich najlepších videí, a to z najväčšieho cz/sk turnaja Clash of the Czechoslovakia 😁 ¶ To ako sme dopadli sa dozviete v dnešnom videu... 👇[Stránky a IG/ YT channel Organizátorov]👇 https://cocturnaj.eu/    / @clashofczechoslovakia   ¶ Snažil som sa na tomto videu hlavne zanechať takú dramatickú/napínavú atmosféru tak snáď sa mi to aj poradilo😂 ¶Moji teamejti: @GonkiS -    / @gonkis   @loputislavikeu - 👇    / @loputislavikeu1915   @uuiztrr -    / @uuiztrr   «𝖯𝖢» Nvidia GTX 1650 4gb I5 10300h 4.50ghz 16 gb ram 4 tb disk" 512 gb ssd «𝖯𝖤𝖱𝖨𝖥𝖤𝖱𝖨𝖤» -Myš ¬ Glorious Model O-🖱️ -Klávesnica ¬Razer Blackwidow chroma v3 -Podložka ¬ Logitech ⬛ -Sluchadlá ¬ HyperX Alpha 2 🎧 -Mikrofón ¬ HyperX Quadcast 🎙️ -Monitor ¬ Asus 175 Hz 🖥️ -Repráky ¬ Nejaké random od Samsungu «𝖯𝖱𝖮𝖦𝖱𝖠𝖬𝖸» Edit ¬ Sony Vegas Pro 14 🎞️ Recording ¬ OBS Studio 🎥 Mi𝖰niatury ¬ Photoshop 🏖️ «𝖨𝖭𝖥𝖮» Točim v 180FPS/ Render 60 fps Upscale v 4k, mp4. -Hudba 🎶 ¶1    • Lupus Nocte - Hadouken (Royalty Free Music)   ¶2    • Army Of Angels 1 by Johannes Bornlöf - [Ac...   ¶3    • Oceanic Adventure 05 by Johannes Bornlöf -...   ¶4    • Getting Tipsy 3 by Martin Landh - [Funk Mu...   ¶5    • Epic Battle Music: "Armageddon" — Alibi Music   ❌I DONT OWN THIS MUSIC❌ «𝖪𝖮𝖭𝖳𝖠𝖭𝖳» ✉️ -Discord ¬ Inferninus#4445 -Instagram ¬ Inferninus -Gmail ¬ [email protected] -Snapchat ¬ dzejkop