D2: Sebija Izetbegović, direktorica KCUS-a

Ispred Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu, kao i domova zdravlja, postavljeni su trijažni šatori zbog prevencije koronavirusa. Ljekari i medicinske sestre vrše dezinfekciju i razgovaraju sa pacijentima. Za #Dnevnik2 je ovim povodom govorila Sebija Izetbegović, direktorica KCUS-a.