Elballagtak az Esze Tamás Gimnázium végzősei

„A ballagás nem csupán búcsú, hanem az első lépés egy új kezdet felé.” Elballagtak a Mátészalkai Esze Tamás Gimnázium végzős diákjai. Lezárult egy emlékekkel teli korszak, melyben osztályfőnökeik, Ónodiné Kiss Márta, Demeter Györgyi, Sepovics-Tóth Zsuzsanna és Kovácsné Kiss Csilla tanárnők támogató szeretete kísérte őket végig. Gratulálunk valamennyi diáknak, és sok sikert kívánunk az érettségihez, álmaik megvalósításához! Köszönjük pedagógusaik odaadó, áldozatos munkáját!