PewDiePie to prehnal? | Môj pohľad na iPhone X & iPhone 8
POZOR: Vo videu sa nachádza názor na iPhone X a iPhone 8, PewDiePie a fiasko na Live Streame. Čo si o tom myslíte vy mi nehajte v komentoch. ♦ Merch: http://gotshirtshop.com/sk/duklock/ ♦ Twitch: / duklocklive ♦ Twitter: / duklocktweet ♦ Ask: http://ask.fm/Duklock ♦ FaceBook: / duklock ♦ Instagram: duklock ♦ Snapchat: duklock

▶︎
Čo ma štve na novom iPhone (iPhone XS, XS Max a iPhone XR)

▶︎
MGFitman Má Problém

▶︎
Jak si najít holku v roce 2026?

▶︎
STOJÍ Nový iPhone 11 Pro Za To?

▶︎
63 nových FOTEK z GTA VI!

▶︎
KÚPIL SOM SI BARÁK ZA 17,000,000 Kč - House Tour

▶︎
Tohle vám Alza opravdu prodává?

▶︎
Ako sa (ne)správať na Rande

▶︎
VYPLATÍ SE NĚKOMU IPHONE?? 🥵

▶︎
HAISET Reaguje Kolik Vydělal BRAJEN Za Rok 2025! 🤑

▶︎
Čo by som VYLEPŠIL na @StudioMoonTV SETUPE?

▶︎
AUTO vs iPHONE

▶︎
Hodnotíme VAŠE NEJBIZARNĚJŠÍ PŘÍHODY! | w/ @Stejk01

▶︎
Prop Hunt ale MAĽUJEME SA

▶︎
Bol som v NAJVÄČŠEJ Štvrti s Elektronikou v Korei

▶︎
iOS 27 je tu! Jak používat novou Siri AI u nás?

▶︎
VI SÅG SVERIGE SPELA VM I MEXIKO!

▶︎
REAGERAR PÅ VÄRLDENS STÖRSTA TIKTOKARE

▶︎
Kúpila som 50 iPhonov LEN ZA 500€

▶︎
