Mieszkańcy Barlinka skarżą się na nieznośny smród (UWAGA! TVN)

Czujemy metaliczny smród pomieszany ze smrodem palących się opon. Mamy bóle głowy i drapie nas w gardle – skarżą się mieszkańcy Barlinka i wskazują na miejscową odlewnię żeliwa. Co w tej sprawie robią odpowiednie służby? Więcej reportaży tutaj: http://uwaga.tvn.pl/uwaga Oglądaj UWAGĘ! codziennie. Pn - pt g. 19.50. Sb-nd 19.45. Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/UwagaTVN... Skontaktuj się z nami:    • Uwaga! w Twojej sprawie. Skontaktuj się!