Bésame Mucho - arr. Marcus Götz

Dalším příspěvkem vracejícím se k letnímu koncertu na Dačické Kostce je sólová skladba Bésame Mucho - jedna z nejhranějších španělských skladeb vůbec. Znát ji můžete zpívanou v podání italského operního pěvce Andrea Bocelliho či orchestru nizozemského skladatele a houslisty Adre Rieuho. My Vám tuto španělskou pecku přinášíme bez zpěvu se sólovou trumpetou v podání skvělého Martina Voburky! Příjemný poslech :)