Kharagoz - Szorítom

Szöveg: Kharagoz Zene: Kharagoz Mix/Master: Kharagoz, Pribelszki Norbert Klip: Matuz Ádám Booking: Sarca Arnold A dal 10.11-én éjféltől minden zenei streaming platformon elérhetővé válik. Spotify: https://open.spotify.com/artist/1JEGg... Apple Music: / artist . Kharagoz Instagram: https://www.instagram.com/kharagoz_?i... Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?... A videóklipet Matuz Ádám készítette / matuzpictur. . A zenét felvette Pribelszki Norbert / pribelszkin. . Zenét kiadta a SARCA Média Booking/Management Sarca Arnold +36 70 857 4895 Szöveg: Úgy kiborít most, vele ez a játék Hogy mi a jobb most, veled vagy nélküled? Egy kicsit várj, hisz nekem ez ajándék Ahogyan néz rám, gyújt bennem így tüzet Ref: Tudom nem megy, hiszen szorítom a szívemet Senkinek nem adom, mégis vele belemegyek Álmodom én még, szorítom az éveket Na gyere játssz még , a holnap lehet eltemet Vele a nyár szép, olyan gyorsan vége lett De még emlékszem, hogy lángot szór a két szemed És bennem tép szét, mindent ami létezett De mondd mi legyen? Veled vagy nélküled? Vártam rád eleget lepereg bennem minden mi fáj Ahogyan nézem mint a jég, rideg a száj Láttam már eleget belőled úgy fáj, ez a báj Ahogyan nézem mellettünk mindig megfagy a táj Egyszerre valami bennünk repülni látszik Éjjel a várost úgy szedi szét Majd másnap reggel merülni látszik Legyen ez az érzés csak a miénk Lábam a gázon, mondd Hol van a fék? Túl messze járunk ez már nem az az élet Aligha látok, én Megyek de mért? Csak a helyedet látom ahogy távolabb érek Ha ma az ég szakad, a szabad ég alatt Víz helyett bor fakad, ketten bőrig ázunk Ha ma még visz a szél, minket úgy elítél Azt mondtad: Kétszer nem hibázunk! Ref: Tudom nem megy, hiszen szorítom a szívemet Senkinek nem adom, mégis vele belemegyek Álmodom én még, szorítom az éveket Na gyere játssz még , a holnap lehet eltemet Vele a nyár szép, olyan gyorsan vége lett De még emlékszem, hogy lángot szór a két szemed És bennem tép szét, mindent ami létezett De mondd mi legyen? Veled vagy nélküled? Úgy kiborít most, vele ez a játék Hogy mi a jobb most, veled vagy nélküled? Kertembe kétszer nyílhat-e virág még? Hideg a nyár, elhervad nélküled….