ŚRODA W DŹWIĘKACH ORKIESTRY

Przedostatni dzień Średzkich Sejmików Kultury należał do orkiestr dętych. Tego dnia odbył się III Festiwal Orkiestr Dętych, który został połączony z obchodami 15-lecia Orkiestry Dętej OSP w Środzie Wlkp. Więcej na NowaSroda.pl