Polacy Boją się Wiatru? - USA vs. Polska

Czemu w Polsce wszyscy boją się wiatru i w Stanach nikt nie boji się wiatru? Nie oglądaj tego jak nie masz poczucia humoru i nie wiesz co to jest sarkazm. Nagrane w Albacin, Granada, Spain. Mój adres mailowy: [email protected] Nowe filmiki co czwartek (12:30pm) o kulturze *Nowe szybkie lekcje angielskiego co piatek (12:30pm) , sobote (9:30am), i niedziele (9:30am)* Możecie mnie znaleźć na Facebook i Instagram: Dave z Ameryki