Najgrubszy IV Zlot Rybek z Ferajny!

Siemanko Byczki !! Zapraszam Was do relacji z naszego zlotu , na kultowym łowisku TUSZYNEK. Można powiedzieć że tam nasza historia się rozpoczęła, pięć lat temu byliśmy nad tą piękną wodą na naszym pierwszym zlocie. Minęło pięć lat a My jesteśmy dalej razem jako przyjaciele , nasza społeczność urosła na Facebooku jak i YouTube . Dziękujemy że jesteście z Nami !!! Nasze umiejętności urosły wraz nowymi widzami , dalej pamiętamy że to Przyjaźń i Pasją są Naszą Wspólną Siłą . Muzyka: Filmora Wondershare