XI vanredna sjednica Općinskog vijeća Banovići

U Banovićima je formirana nova vijećnička većina i smjenjeno je dosadašnje rukovodstvo Općinskog vijeća. Klubu vijećnika PDA pridružila se Melisa Golić, vijećnica SDA, a po formiranju nove većine za novog predsjedavajućeg imenovan je Sifet Ikanović. Novinar: Edin Kovačević Snimatelj i montaža: Fikret Kerić Label and copyright: Radio Banovići - Zabranjeno svako kopiranje video i/ili audio snimaka i postavljanje na druge kanale!