GODIŠNJICA ZLOČINA U JUSIĆIMA 27 05 2021

Na današnji dan 1992. godine iz zvorničkog sela Jusići odvedeno je i ubijeno 50 Bošnjaka. Preživjeli Jusićani su obilježili 29. godišnjicu ovog zločina nad civilima. Sa delegacijama Vlade TK, boračkih udruženja i opštine Sapna položili su cvijeće na spomen obilježje i obavili vjerske obrede. Poručili su da bi suđenje optuženima za ovaj zločin trebalo ubrzati jer je sve manje živih svjedoka.