VLOG #6 - BONUS!!! - Wieczorony kebab i nieciekawsze imprezy w Jastarni na długi weekend

Witam, w szóstym oczywiście 3 vlogu na wyjeździe, w wieczorem postaramy się przekonać o kebab, niestety dłuższa kolejka powoduje nam o zamówione już dostawców do ludzi, więc dwudziestka mam na schowku i przypilnuje go żeby piszczało po zejściu z mola w Jastarni aby zdążyć po mojego kebaba, wygląd niemal cudownie, w środku kilka mięsa i sałaty ale dopiero smakowało, oceniam na 5//10. Zapraszam do oglądania!!! ⬇️ SOCJALE ⬇️ 🔹 IG:   / kolejowe_pkp2020   🎵TikTok:   / kolejowepkp   __________________________________________________________ [ Komputer: ] [ 🔑Procesor 235L - Intel ] [ 🔒Firma: Asus ] [ 📌Pamięć: 1000 GB ] [ _________________________________________________________ ]