Politechnika od środka: Kierunek Energetyka - czy trzeba się obawiać fizyki?

Politechnika od środka Temat: Kierunek Energetyka - czy trzeba się obawiać fizyki? Prezentuje: Wojciech Kosman Informacje o kierunkach studiów na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej: https://www.polsl.pl/rie/kandydat https://www.powerbelfer.pl/studia Więcej o energetyce, studiach i Politechnice: https://www.powerbelfer.pl