Dlaczego znowu jestem w SZPITALU...
Instagram / ariamartelle TikTok / aria.martelle 🔗 Wszystkie najważniejsze linki: https://linktr.ee/ariamartelle 🎤 Spotify https://shorturl.at/Hd4GG 💎 Biżuteria Aria Music Collection: https://colibra.eu/Aria-Martelle 🛍️ Aria Sklep Online (Koszulki i Torby itp.): https://sklep.musicart.pl/product-cat... 📧 WSPÓŁPRACA: [email protected] #aria #ariamartelle

▶︎
STALKER MNIE ZAATAKOWAŁ !!!

▶︎
KATH x WAKSY - ASTRAY (song from the movie "THE LOST SCHOOLGIRL")

▶︎
Mein Geburtsbericht ( positive & natürliche Geburt ) 💙 | Dagi

▶︎
Czego NIE robić w SZPITALU

▶︎
23 czerwca 2026

▶︎
Zostałam SŁUŻĄCĄ 10 LETNIEGO BRATA…

▶︎
Trzy razy wzywała pogotowie. W końcu na pomoc było za późno

▶︎
JESTEM W SZPITALU 🏥 | CZY NORWESKI SZPITAL TAKI OKROPNY?! 🤯🇳🇴

▶︎
dlaczego odeszłam z Waksów…

▶︎
SZPITAL | ODCINEK 33

▶︎
Sandra: "Mam raka w IV stadium" - nagła diagnoza, zawód systemu i życie mimo wyroku | Prześwietlenie

▶︎
WYLĄDOWAŁAM W SZPITALU... pierwszy dzień mieszkania samemu

▶︎
Oglądamy odcinki WAKSOWE Z NAMI *CRINGE*

▶︎
All the pathologies of the Southern Hospital

▶︎
WARSZAWSKI STALKER: historia 15 LETNIEJ MALWINY (on ma 50 LAT)

▶︎
NIESZCZĘŚLIWY WYPADEK OLIWKI 😞 MUSIELIŚMY JECHAĆ DO SZPITALA

▶︎
ARIA MARTELLE: SERDUSZKOWAŁAM JEGO KOMENTARZE. NIE WIEDZIAŁAM, ŻE TO STALKER

▶︎
Otylia: "Choruję na schizofrenię" - głosy, halucynacje, pasy i życie ze schizofrenią. Prześwietlenie

▶︎
NAGRALIŚMY PIOSENKĘ! WAKSY x ARIA - BYE BYE (KULISY)

▶︎
