Megújult a nyíregyházi evangélikus templom

Újra régi fényében ragyog a nyíregyházi evangélikus templom, a magyar kormány támogatásának is köszönhetően újították fel az épületet. Vasárnap délután hálaadó istentiszteleten Fabiny Tamás püspök hirdetett igét. A kormány 650 millió forinttal segítette az evangélikus egyház munkálatait.