Nobody - Es nedzēru lai justos labi (akustiskā versija)

"Es nedzēru, lai justos labi" tagad ir akustiskā versijā. kāpēc? Dažiem stāstiem nevajag skaļu bītu. Dažiem stāstiem vajag tikai balsi, ģitāru un patiesību. Šis teksts vienmēr bija smags. Bet akustiskajā versijā tas skan tieši tā, kā es to dzirdēju galvā pirmo reizi. Bez efektiem. Bez maskām. Tikai stāsts. 🎸🖤 Tāpēc tapa šī versija. 🖤 Nobody