Romet z Indii ?? Bajaj Dominar 400 Nowa marka w Polsce #17

Witam ponownie i zapraszam do obejrzenia mojej krótkiej recenzji, a właściwie pierwszych wrażeń z jazdy nowiuśkim motocyklem na Polskim rynku, czyli Bajaj Dominar 400. Debitu marki Bajaj nie tylko Polski ale i europejski. O marce opowiem w jednym z następnych filmów, a dziś pozostawiam was z kilkoma ujęciami z prezentacji. Tytuł filmu trochę klikbajtowy, Bajaj to nie Romet, ale Romet wykorzysta swoją sieć dealerską do dystrybucji tej marki. Namiary na salon i serwis znajdziecie tutaj: ◼️http://luxmot.pl Chcesz wiedzieć wcześniej, co będzie się działo na YT, zerknij tutaj: ◼️ insta:   / foto_moto_blog   Zostaw komentarz, kliknij lajka, subskrypcje czy tam inną pierdółkę: ◼️ fb:   / fotomotoblog   W razie gdy chcesz się skontaktować, tudzież nawiązać współpracę ◼️ kontakt i współpraca: [email protected] #fotomotoblog #vlogwarsztatowy #test