8.04.2023 pociągi na stacji Kołobrzeg przejazd w kabinie SM42

Dzisiaj był mega udany dzień. Rano byłem w Sianożętach, a wieczorem na plaży w Kołobrzegu. Na filmie przyjazd IC ,,PARSĘTA" z Łodzi Fabrycznej, przyjazd IC ,,MALCZEWSKI" z Krakowa. Manewry, i to na dodatek z kabiny maszynisty SM42. Pozdrawiam wszystkich Maszynistów, jeszcze raz dziękuję za możliwość przejechania się Stonka. Wesołych Świąt Wielkanocnych :D