Az újszülöttnek mindent újonnan kell megvenni? Készül a kiságy - #NetMami 5. rész

#NetMami és Imó beugranak Borkihához. A kiságy, amit #NetMami használtan vett, szinte már elkészült. Eleinte úgy gondolták, hogy az újszülöttnek mindent sterilen, újonnan vesznek meg, de kiderült, hogy vannak olyan eszközök, amiket inkább környezettudatosan érdemes beszerezni és akár fel is újítani. Iratkozz fel a csatornánkra, hogy ne maradj le a további epizódokról sem:    / szuloszoba   ?sub_confirmation=1 Kövess minket itt is: Instagram:   / szuloszoba   Facebook:   / szuloszoba   Web: http://szuloszoba.hu/ Blog: https://szuloszoba.blog.hu/