"Zlatna čivija" i grad Šabac bili domaćini Open Balkan Kupa

IZDVAJAMO IZ EMISIJE NA VAŠ ZAHTEV - Grad Šabac, Bokserski klub "Mačva" i turnir "Zlatna čivija" sa višedecenijskom tradicijom održavanja, bili su domaćini prve sportske manifestacije koja je podržala inicijativu Otvoreni Balkan. U našem gradu je održano treće kolo Open Balkan kupa, a bokserski spektakl u direktnom prenosu mogao je da prati čitav region zahvaljujući kamerama Arena Channels Group. Zlatne plakete Bokserski savez Srbije uručio generalnom sekretaru Vlade Srbije Novaku Nediću, Branislavu Maloviću i direktoru Arena Channels Group, Nebojši Žugiću. Izuzetna poseta, dobra organizacija, oko stotinu prijavljenih takmičara, kvalitetne borbe, najbolja su preporuka ovom turniru da već naredne godine bude u kalendaru Evropske bokserske konfederacije. #boxing #zlatnačivija #serbia #boks #srbija #šabac #tvas #tvassport #arena #arenasport #openbalkan @Bokserski Savez Srbije ‪@bokserskisavezsrbije9641‬ ‪@bokserskisavezsrbije4545‬ ‪@TVArenaSport‬ ‪@ArenaFight‬